Rok szkolny 2019/ 2020 jest pierwszym rokiem, w którym uczniowie klasy 1a będą realizować swoje zamiłowanie do piłki siatkowej.
                Oprócz edukacji na poziomie klasy pierwszej, szkoła oferuje bazę treningową, sprzęt do uprawiania siatkówki oraz pomoce dydaktyczne.
                Wychowawcą klasy jest Pani Ewelina Borowiak oraz wychowawcą w świetlicy szkolnej jest Pani Katarzyna Maciorowska.
                Pasje siatkarskie oraz zamiłowanie do kultury fizycznej będzie rozwijał trener Przemysław Cedro, trener 2 klasy Piłki Siatkowej.
                Nawiązano współpracę z  doświadczonymi szkoleniowcami, fizjoterapeutą. Ambasadorem klasy 1a jest Pan Bartłomiej Zawalski.
            Realizowane będą spotkania z ciekawymi osobami, sportowcami, dietetykiem,  a także wycieczki tematyczne i integrujące zespół klasowy.
E.B.